Польська для компаній.

Надаємо усі можливості для навчання польської мови Ваших працівників та їхніх близьких

Заняття в групах є чудовою нагодою підготувати відразу цілу команду. Спільні уроки завжди об’єднують колектив та зміцнюють командний дух. На додаток, групові лекції є ще й найбільш вигідним варіантом для бюджету фірми.

Індивідуальні заняття

Заняття один на один є прекрасним вибором комплексно навчити обраних членів команди. Цей варіант дає найбільшу гнучкість та повну увагу вчителя, тому він ідеально підходить для підготовки менеджерів та керівного складу фірми. 

Розмовні клуби

Діалоги на повсякденні теми, розмови про культуру і традиції, жарти та сценки роблять з розмовних клубів вдалий інструмент навчання ваших працівників. Подібні зустрічі дозволяють в приємній і невимушеній атмосфері практикувати розмовні навики колективу і сприять його інтеграції.

Уроки для родини

Подбайте про родини членів вашої команди. Турбота про близьких робить з колективу справжню родину. Натомість курси для дітей працівників, які готуються до вступу в закордонні школи чи університети є Вашою вагомою перевагою серед конкурентів та довготривалою інвестицією в майбутнє фірми.