Часті питання

Ми завжди готові відповісти на будь-які питання та надати необхідну підтримку на кожному етапі співпраці. 

Ми спеціалізуємося на польській мові. Ми свідомо відмовилися від розширення спектру послуг, щоб сконцентруватися на одній справі і робити її максимально якісно і фахово.

Ми пропонуємо індивідуальні заняття 1 на 1, групові курси від 3 до 12 людей в групі, а також розмовні клуби від 3 до 6 осіб.

Уроки проходять виключно онлайн. Платформа для проведення занять обирається на підставі побажань клієнтів.

Ми навчаємо від самого початкового рівня А0 до високого рівня володіння мовою С1.

Так, ми пропонуємо пробне заняття, щоб ви могли пересвідчитися в правильності Вашого вибору і спокійно продовжити співпрацю. Перше індивідуальне заняття безкоштовне. Перше заняття групового курсу входить до програми курсу. Натомість оплата за весь курс відбувається вже після першого пробного уроку.

Для кожного нашого клієнта ми індивідуально підбираємо розклад занять. Для групових курсів ми встановлємо чіткий план на весь проміжок курсу. Ми розуміємо потреби та побажання працівників, тому пропонуємо також заняття в ранковий і вечірній час, до або після роботи.

Тривалість курсу залежить від рівня. Перший рівень від А0 до А2 передбачає 30 годин (20 занять по 1,5 години кожне). Натомість рівень А2-В1 займає 45 годин (30 занять по 1,5 години).

Прогрес учнів перевіряється шляхом перевірки виконання ними домашніх завдань, пояснюванням помилок, а також проміжними і підсумковим оцінюванням.

Ми видаємо власні сертифікати після проходження курсу. Натомість, звертаємо вашу увагу, що єдиним свідоцтвом, який береться до уваги під час подачі на різного роду польські побитові документи є офіційний сертифікат, виданий Державної комісією після проходження офіційного загальнодержавного іспиту

Оплата здіснюється шляхом банківського переказу на рахунок фірми. Існує можливість оплати в польських злотих або американських доларах. Індивідуальні заняття оплачуються пакетами по 5 занять. Оплата групового курсу здіснюється відразу за цілу групу одним або кількома платежами. Оплата за розмовний клуб відбувається окремо за кожну проведену зустріч.

Залишилися питання?

Наша команда доступна 24/7 аби швидко і комплексно забезпечити Вас потрібною інформацією